СБУ викрила зрадника, який став головою «адміністрації» Куп’янського району

Служба безпеки України провела розслідування стосовно чоловіка, який став головою так званої «тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області». Наразі йому повідомлено про підозру.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура та Управління Служби безпеки України у Харківській області.

Служба безпеки України провела розслідування та викрила чоловіка, який пішов на співпрацю з російськими окупантами в обмін на отримання керівної посади. Його призначили головою так званої «тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області».

З початку повномасштабного вторгнення росії до України 44-річний чоловік добровільно перейшов на бік ворога. 27 червня в окупованому Куп’янську пройшов проросійський захід, на якому зловмисника призначили на посаду голови «тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області». До цього він обіймав посаду «очільника» окупаційної адміністрації в Козачій Лопані.

– Чоловік так поспішав виконувати ворожі накази, що навіть забув змінити банер з українськими надписами. Тому дуже символічно, що колаборант здійснює свою промову для російських ЗМІ на фоні україномовного банера Куп'янської міської ради, – кажуть в Управлінні Служби безпеки України.

Автор: Олександр Манченко