У Харківській області росіяни добудували переправу через Оскіл

radiosvoboda.org. Російські військові будують понтонну переправу через річку Оскіл, 3 червня 2022 року radiosvoboda.org. Російські військові будують понтонну переправу через річку Оскіл, 3 червня 2022 року
Військові експерти дійшли висновку, що активні будівельні та монтажні роботи завершені. Тепер окупанти можуть використовувати переправу як альтернативу зруйнованому мосту.

Про це свідчить супутниковий знімок від 19 червня, який є у розпорядженні «Схем» (Радіо Свобода). Тимчасова переправа була збудована в районі селища Куп'янськ-Вузловий, який наразі перебуває під окупацією. Добудовану переправу поруч зі зруйнованим залізничним мостом зафіксував супутник Planet Labs.

Переправа через річку Оскіл біля тимчасово окупованого селища Куп’янськ-Вузловий Харківської області, 19 червня 2022 року

Супутниковий знімок добудованої російськими військовими переправи від 19 червня 2022 року
 

Раніше у Генштабі ЗСУ часто з'являлися повідомлення, що на Харківщині ворог «посилено відновлює транспортну інфраструктуру та наводить понтонно-залізничні переправи через річки на тимчасово захоплених територіях».

Відомо, що перші ознаки будівельних робіт були зафіксовані 30 та 31 травня.

Автор: Анастасія Хушану