Під Липцями просування росіян зупинене – «Спартан»

28.05.2024 13:57 Липці
Скрін з відео Скрін з відео

На Харківському напрямку в районі Липців просування росіян зупинене.

Як передає «Слобідський край», про це в ефірі «Єдиних новин» розповів Командир 5-го батальйону оперативного призначення бригади «Спартан» майор Михайло Гологурський.

- Наша бригада зараз виконує завдання на Харківському напрямку поблизу села Липці на північних його околицях. Ворога було зупинено, ситуація на зараз стабілізована. Тобто, просувань ворога зараз немає. Противник постійно проводить контратаки, але всі його контратаки були відбиті, просування ворога на нашому напрямку ніде не було зафіксовано, - сказав Михайло Гологурський.

За його словами, тих сил, які росіяни зібрали на цьому напрямку вистачить для подальших штурмових дій. Також ворог постійно застосовує артилерію усіх калібрів та авіацію, як армійську, так і тактичну. 

- Таке враження, що вони ніколи не закінчяться. Вони йдуть безперестанно, на наш вигляд просто безкінечно буде тривати ця робота – вони будуть йти – ми будемо їх вбивати. Ті сили, які зараз в них наявні ще будуть спроможні проводити штурмові дії, наскільки довго – невідомо, але така вірогідність є, що вони будуть продовжувати наступальні дії, - каже військовий.

Михайло Гологурський зазначив, що під Липцями проти ЗСУ воюють і колишні зеки, і мобілізовані, і контрактники.

Нагадаємо, від початку доби на Харківському напрямку відбулося 10 бойових зіткнень. Силам оборони вдалося відбити шість атак противника в районах Липців, Стариці та Вовчанська. Наразі бої тривають поблизу Стариці й Тихого.