У Глибокому почали ремонтувати дорогу через дамбу – ФОТО

10.05.2021 11:30 Липці
Фото: oblrada.kharkov.ua Фото: oblrada.kharkov.ua
На проблемній ділянці дороги Глибоке – Стрілеча Харківської області шляховики знімають старий зруйнований асфальт.

Одним з проблемних питань Липецької громади була дорога через дамбу в селі Глибоке. Її стан був не придатним для руху транспорту. Наприкінці березня з робочим візитом у Харківському районі побував голова Харківської обласної ради Артур Товмасян. Самоврядовець на власні очі побачив майже непроїзні ями на дорозі через дамбу.

Читайте також: Який вигляд має окружна навколо Харкова після півтора місяця ремонту – Фото

7 травня голова облради знову відвідав Липецьку громаду і проінспектував хід ремонтних робіт на дорозі загального користування місцевого значення Глибоке – Стрілеча, що розпочалися після його минулого візиту до громади.

– Покриття дороги було, дійсно, дуже зношеним, майже не придатним для руху транспорту, в тому числі громадського. Наприкінці березня особисто оглянув стан цієї ділянки дороги. Очевидно, що ремонт тут був украй необхідним. Тому звернувся до Служби автомобільних доріг з проханням вжити відповідних заходів, – зазначив Артур Товмасян.

ремонт дороги Глибоке

Наразі на проблемному відрізку автомобільного шляху вже працює техніка, дорожники знімають старий зруйнований асфальт. А після відновлення дорожнього покриття ремонтники з обох боків дамби встановлять металеве бар’єрне огородження, протяжністю майже 400 метрів, та приведуть до ладу всю прилеглу територію.

ремонт дороги у Глибокому

Голова Харківської обласної ради наголосив, що всі необхідні кошти на ремонт проблемної ділянки дороги вже виділені. Тож він переконаний: усі роботи будуть виконані максимально якісно та швидко.

– Вдячний шляховикам за те, що оперативно приступили до відновлення дороги, – відзначив голова облради.

Також Артур Товмасян повідомив, що за рахунок коштів з експлуатаційного утримання буде проведена ліквідація ямковості на всій дорозі Глибоке – Стрілеча, загальна протяжність якої 10 км.

ремонт дороги через дамбу Глибоке

Окрім цього, на особистому контролі в голови Харківської облради і ремонт під’їзду до селища Елітне у Вільхівській громаді. Там ремонт дороги триває цілодобово. Нагадаємо, цього року шляховики планують відновити найбільш зруйновану восьмикілометрову ділянку від окружної дороги навколо Харкова до Вільхівки.