У Терновій колишній депутат сільради подарував окупантам автівки для відступу

29.07.2022 17:00 Липці
З моменту окупації екс-депутат Тернівської сільської ради Харківської області всіляко підтримував російські війська, за що отримав привілейоване ставлення. Під час відступу росіян із села він навіть подарував їм автівки своєї родини.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Колишній депутат Тернівської сільської ради, яка наразі входить до Липецької громади Харківської області, з першого дня окупації села підтримував рішення та дії держави-агресора, в тому числі й публічно. Через це він отримав привілейоване становище серед окупаційних військ.

На початку травня, перед звільненням Збройними Силами України села Тернова, чоловік допоміг окупантам під час відступу. Для цього він передав їм власний автомобіль ГАЗ-31105, а також автомобіль свого сина ВАЗ-2110.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру за фактом колабораційної діяльності, а саме передачі матеріальних ресурсів незаконним збройним чи воєнізованим формуванням, створеним на тимчасово окупованій території, та збройним формуванням держави-агресора.

Суд може позбавити його волі на строк від трьох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Автор: Олександр Манченко