Жителям Липецької громади дозволять відвідати свої домівки: за яких умов

11.06.2024 12:19 Липці

У деякі населені пункти Липецької громади дозволять в’їхати їх мешканцям. Для цього потрібно отримати дозвіл, а час перебування буде обмеженим.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Липецької сільської військової адміністрації  Олексій Слабченко.

Він зазначив, що найближчими днями жителям Липецької громади буде надано дозвіл на проїзд до окремих населених пунктів. Свої домогосподарства зможуть відвідати мешканці Липців, Слобожанського та Борщової. Для цього потрібно подати заявку та вказати дані особи та транспортних засобів.

– Якщо дозволятиме безпекова ситуація, будемо дозовано дозволяти людям в’їхати у свої населені пункти, щоб вони могли заїхати, глянути на своє майно, забрати необхідні речі та виїхати, – повідомив Олексій Слабченко.

Він наголосив, що час перебування у населених пунктах буде дуже обмежений, як і кількість людей, що туди заїжджатимуть.

– Пропуски на який-то період не видаються, це одноразовий заїзд. Я б не сказав, що ситуація у громаді стала безпечнішою. Але певний рух є. Тож дозвіл на проїзд залежатиме саме від ситуації з безпекою. Якщо буде загроза, людей пускати не будуть, – зауважив Олексій Слабченко.

За словами начальника СВА, у населених пунктах громади перебуває незначна кількість людей. Зокрема, 27 осіб у Липцях, 28 – у Слобожанському, 18 – у Веселому. Скільки людей перебувають у сірій зоні або на тимчасово окупованій території, сказати неможливо.

Раніше «Слобідський край» писав, скільки цивільних залишаються у Липцях та Вовчанську.

Автор: Федір Штефанович