Панютинський вагоноремонтний завод виготовив 60 напіввагонів для «Укрзалізниці»

Фото: Лозівська міська рада Фото: Лозівська міська рада
На Панютинському вагоноремонтному заводі в Харківській області почали виготовляти напіввагони в рамках державної програми.

Панютинський вагоноремонтний завод, розташований у селищі Панютине Лозівського району, виготовив 60 напіввагонів. 28 січня ця партія передана на станцію Лозова для випробувань та подальшої експлуатації. Про це повідомляє сайт «Укрзалізниці».

Випуск проводився за програмою на 2022-2025 роки з оновлення свого вагонного парку. Загальна кількість вагонів, запланованих для виготовлення на заводах «Укрзалізниці», – 7 тисяч 900 нових вагонів, з яких 6 тисяч 500 напіввагонів та 1400 зерновозів. У 2022 році планується виготовити 1446 напіввагонів та 50 зерновозів, з яких 7145 напіввагонів та 50 зерновозів будуть зібрані саме на Панютинському заводі, а ще 1560 вантажних вагонів на підприємстві з Харківської області відремонтують.

Читайте також: У Лозівській громаді ремонтують очисні. Фото

Як зазначила виконуюча обов’язки директора філії «Панютинський вагоноремонтний завод» Алла Мисюк, відновлення виробництва – це не лише оновлення вагонного парку «Укрзалізниці», але й позитивний ефект для регіональної економіки.

– До держбюджету та місцевого бюджету надійдуть додаткові податки, а для місцевих жителів – це нові робочі місця. Підприємство вперше за три останні роки не тільки відновило роботу, але й нарощує потужності, – наголосила пані Мисюк.