Аварія у Лозовій: на водогоні виявили нові прориви

04.03.2021 16:31 Лозова

4 березня «Харківводоканал» виявив нові пориви на водоводі «Краснопавлівка-Лозова», який забезпечує місто Лозова Харківської області водою.

Як повідомили в Лозівській міськраді, оскільки уражень труби багато, комунальники вирішили її санувати. У стару трубу діаметром 800 міліметрів мають протягнути нову вужчу. Попередньо, санацію планують провести на ділянці довжиною у понад 100 метрів.

Нагадаємо, аварійна ситуація в місті сталася 27 лютого. Учора, 3 березня, кумунальники заявили, що усунули аварію. Проте 4 березня в районі залізниці знову сталися прориви.

Читайте такожУ Зачепилівській громаді виникли проблеми з підвозом дошкільнят

На місці аварії задіяли майже 30 працівників та чотири одиниці спецтехніки «Харківводоканалу» і «Лозоваводосервісу».

"Комунальники розривають доступи до водогону з обох боків залізничних колій, щоб згодом прокласти нову трубу. З одного боку залізниці працюють фахівці «Харківводоканалу», з іншого – «Лозоваводосервісу». Нові труби має надати «Харківводоканал»", – повідомили в міськраді.

Комунальники планують продовжувати працювати вночі. У мерії також повідомляють, що станом на 4 березня місто знову залишається без вечірнього включення води. Підвіз технічної води у місті організували з 16-ї до 20-ї години. Містянам з особливими потребами запастися водою допомагають соціальні працівники.

За словами голови Харківської ОДА Айни Тимчук, порив стався на водогоні, який має великий ступінь зношеності. У 2018 році на ремонтні роботи було виділено 2 мільйони гривень, але потім фінансування об’єкта припинили.

Читайте такожШколи Лозівської громади переводять на дистанційку через проблеми з водою

 – На чергову сесію обласної ради, яка відбудеться 11 березня, планувалося винести рішення про виділення з обласного бюджету 2 млн гривень на проведення ремонтних робіт на водогоні, але у зв’язку з аварією суму збільшили. Будемо звертатися до депутатів з проханням виділити 5 мільйонів на проведення ремонтних робіт, – повідомила голова Харківської ОДА.