На Харківщині громади діляться одна з одною гумдопомогою

22.06.2022 15:10 Лозова
Фото: minre.gov.ua Фото: minre.gov.ua
21 червня в одну з найпостраждаліших громад Харківської області – Дергачівську – надійшло 10 тонн гуманітарного вантажу з Лозівщини.

Населення Дергачівщини, яка потерпає від щоденних ворожих обстрілів та завданих ними руйнувань, незважаючи на активні дії міського голови, перебуває зараз у важкому стані. Тому  гуманітарна допомога, яка надійша до Дергачів 21 червня від Лозівської громади, була вкрай потрібна. 

– Ми знаємо, яка ситуація склалась зараз у Дергачівській громаді – там люди опинилися на межі гуманітарної катастрофи, тому наш голова Сергій Зеленський дав доручення організувати збір гуманітарної допомоги для Дергачівщини, – пояснює секретар Лозівської міської ради Юрій Кушнір. 

10 тонн вантажу – крупи, борошно, цукор, консерви, м'ясо курки та засоби особистої гігієни привезли сюди з власних ресурсів Лозівської громади.

На Лозівщині зараз далеко не просто і не спокійно: є прильоти, є додаткове навантаження на громаду через внутрішньо переміщених осіб, проте тут вирішили допомогти дергачівцям.

– Ми завжди у розподілі гуманітарної допомоги користувались принципом: спочатку тим, хто потребує захисту найбільше: ВПО, потім інвалідам, потім родинам з дітьми. Так і тут  – допомогли тим, хто найбільше потребує. Дергачівці надали транспорт, ми все завантажили та відправили, – говорить Юрій Кушнір. 

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко щиро подякував  жителям  Лозівської громади та її голові за допомогу.

Раніше ми писали також про наслідки ракетного обстрілу культурного центру Лозової.

 

Автор: Інна Можейко