Палац культури у Лозовій планують відремонтувати до 1 вересня. Фото, відео 

02.07.2021 11:30 Лозова
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua

У Лозовій Харківської області завершують утеплення фундаменту місцевого Палацу культури. 

У Лозовій в рамках президентської програми «Велике будівництво» Володимира Зеленського відновлюють Палац культури. Роботи з капітального ремонту фасаду будівлі вже виконалина 80%.

Як розповів представник підрядної організації Павло Бабенко, наразі повністю утеплили покрівлю та на 80% від запланованого утеплили фасад. За інформацією будівельника, з більше 4 тисяч квадратних метрів площі фасаду утеплити залишилось приблизно 500 квадратних метрів. 

Проведені енергозберігаючі заходи дозволять економити до 50% коштів на опаленні в зимовий період.

– Зараз завершуємо утеплення фундаменту. Утеплення ж фасаду буде проходити з тильного боку будівлі. Також ми встановлюємо нову огорожу й плануємо роботи з благоустрою території, зокрема асфальтування внутрішньої території двору, – розповів Павло Бабенко.

Читайте також: Завершують ремонтувати міст у Зміївській громаді. Фото

Крім того, тут вже виконано роботи з блискавкозахисту та пожежної безпеки. Також, за словами підрядника, згідно з проєктом, в міському Палаці культури буде сучасний ліфт для маломобільних груп населення. Ліфт облаштують із зовнішнього боку будівлі. Про це повідомляє пресслужба Харківської облдержадміністрації.