Палац культури у Лозовій планують відремонтувати до 1 вересня. Фото, відео 

02.07.2021 11:30 Лозова
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
У Лозовій Харківської області завершують утеплення фундаменту місцевого Палацу культури. 

У Лозовій в рамках президентської програми «Велике будівництво» Володимира Зеленського відновлюють Палац культури. Роботи з капітального ремонту фасаду будівлі вже виконалина 80%.

Як розповів представник підрядної організації Павло Бабенко, наразі повністю утеплили покрівлю та на 80% від запланованого утеплили фасад. За інформацією будівельника, з більше 4 тисяч квадратних метрів площі фасаду утеплити залишилось приблизно 500 квадратних метрів. 

Проведені енергозберігаючі заходи дозволять економити до 50% коштів на опаленні в зимовий період.

– Зараз завершуємо утеплення фундаменту. Утеплення ж фасаду буде проходити з тильного боку будівлі. Також ми встановлюємо нову огорожу й плануємо роботи з благоустрою території, зокрема асфальтування внутрішньої території двору, – розповів Павло Бабенко.

Читайте також: Завершують ремонтувати міст у Зміївській громаді. Фото

Крім того, тут вже виконано роботи з блискавкозахисту та пожежної безпеки. Також, за словами підрядника, згідно з проєктом, в міському Палаці культури буде сучасний ліфт для маломобільних груп населення. Ліфт облаштують із зовнішнього боку будівлі. Про це повідомляє пресслужба Харківської облдержадміністрації.  

Якість проведених робіт щотижня перевіряється представником замовника – Департаментом капітального будівництва Харківської ОДА.

– Якість робіт на об’єкті відповідає всім вимогам, підрядник має всі можливості, щоб завершити заплановані ремонти до 1 вересня, - розповів інженер технічного нагляду Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА Василь Воробець.

Він також зазначив, що будівельники використовують матеріали для утеплення виключно українських виробників, які не поступаються за якістю закордонним аналогам.

За весь час проведення капітального ремонту Лозівський міський Палац культури працював у звичному режимі, будівельні роботи проводили паралельно з роботою закладу.

Автор: Олександр Гаркавець