Сільській амбулаторії на Харківщині передали генератор на випадок аварійних відключень

17.11.2022 16:28 Лозова
Амбулаторія в селі Орілька Лозівської громади Харківської області отримала генератор, щоб пацієнти вчасно отримували належну медичну допомогу, незважаючи на перебої в електропостачанні.

Як повідомляє  LozovaNews, генератор громаді передали волонтери Благодійного фонду «Від серця до серця 2022» за сприяння Європейського фонду допомоги.

За словами керівника Лозівського центру первинної медико-санітарної допомоги Олексій Євсєєва, ФАПи та амбулаторії наразі готові до аварійний відключень електроенергії. Заклади також забезпечені ліками першої необхідності.

Соціально незахищені  мешканці громади та переселенці можуть отримати медикаменти безкоштовно.

Щодо амбулаторії в Орільці, то вона нещодавно переїхала в оновлене приміщення. Тепер хворих обслуговують в комфортніших умовах.

Як пише видання Лозова.City, у місті є дефіцит генераторів. Через російські обстріли 15 листопада у Лозовій було знеструмлено низку комунальних підприємств.

Для живлення критичної інфраструктури було використано генератори, які є в місті. Ними підтримували роботу станцій біоочистки, каналізаційних мереж, насосних станцій. Також комунальники використовували генератори в роботі деяких котелень, аби забезпечити споживачів теплоносієм.

Нагадаємо, у лікарнях Лозової під час відключень світла живлення підтримували генератори.

Автор: Галина Гришко