У громаді на Харківщині запобігли підвищенню вартості проїзду в маршрутках

24.05.2022 12:15 Лозова
Вартість проїзду в Лозівській громаді Харківської області поки що не збільшиться.

У Лозівській громаді перевізники нарікають на брак пального та його вартість.

– Наразі пропан, котрим заправляють автобуси, коштує 40 гривень. Це вдвічі більше, ніж закладали у нинішні тарифи, – повідомляють у міськраді.

Для розв'язання проблеми 24 травня керівництво громади провело нараду з власниками маршруток. Серед варіантів було підвищення вартості проїзду, зменшення кількості маршруток або збільшення компенсації за пільгові перевезення. Втім, з перевізниками домовилися про додаткову підтримку, щоб вони не підвищували вартість на проїзд.

У Лозівській громаді запобігли підвищенню вартістю проїзду у маршрутках

– Щодо дефіциту пального, то перевізники розраховують на початок роботи ще одної АЗС. Це має зняти напруження. Якщо станція не запрацює, керівництво громади братиме участь у перемовинах з постачальниками, щоб у громаді не зупинився громадський транспорт, – ідеться у повідомленні.

Крім того, для зручності та безпеки перевезень у громаді ремонтують шляхи, якими курсують маршрутки.

– Складніша ситуація з віддаленими старостинськими округами. Ведемо перемовини з міжнародними організаціями, які можуть допомогти з фінансуванням збиткових маршрутів. За потреби прошу мешканців сіл та селищ звертатися до старост, – сказав очільник громади.

Нагадаємо, у Лозівській громаді почав працювати приватний нотаріус, а ЦНАП тепер приймає заявки на пошкоджене житло.

Автор: Анастасія Хушану