У Лозівській громаді розпочинають проведення антитерористичних заходів

26.02.2024 20:05 Лозова
Фото: СБУ Фото: СБУ

СБУ та військові ловитимуть у Лозівському районі колаборантів і диверсантів.

Протягом березня місяця СБУ спільно із Силами оборони проводитиме у Лозівському районі антитерористичні (контрдиверсійні) заходи, повідомляє «Слобідський край».

У ці дні можуть обмежити прохід чи проїзд деякими вулицями, оглядати автомобілі, а також перевіряти документи, інформує на своїй сторінці у ФБ міський голова Первомайського Микола Бакшеєв.

Окрім СБУ, в заходах візьмуть участь підрозділи ЗСУ, Нацполіції, Військової служби правопорядку. До виконання завдань вони залучатимуть військову техніку, озброєння та радіотехнічні засоби.

Мета заходів – підвищення безпеки мирного населення, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання можливих диверсійних груп, коригувальників та колаборантів. 

Заходи проводять з урахуванням правового режиму воєнного стану.

СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати із собою документи, що посвідчують особу. Також силовики закликають дотримуватися комендантської години, не ігнорувати тривогу і не поширювати інформацію про переміщення або розташування військових, силовиків та їхню техніку.

Нагадаємо, у вересні минулого року в Харкові провели контрдиверсійні заходи. Загалом у Харкові антитерористичні заходи проводили протягом року кілька разів.

Автор: Олег Артаєв