У селищі Орілька планують створити місцеву пожежну охорону

18.08.2023 14:49 Лозова
Фото: Сергій Зеленський Фото: Сергій Зеленський

У Лозівській громаді Харківської області розглядають можливість створення місцевої пожежної охорони у селі Орілька.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Лозівського міського голову Сергія Зеленського, над забезпеченням Орільки працюватимуть у найближчі місяці.

За словами Сергія Зеленського, головним завданням місцевої пожежної охорони буде ліквідація невеликих пожеж та локалізація масштабнішого вогню, доки не приїде більш професійна Лозівська 24-а Державна пожежна частина. 

«Місцева пожежна охорона має підпорядковуватися громаді. Разом з депутатами шукатимемо кошти на її утримання: ремонти техніки, приміщень, заробітні плати, пальне, витратні матеріали. Лише за приблизними підрахунками необхідно понад 4 мільйони гривень на рік. Плануємо залучати до співфінансування приватні підприємства Орільки, де можуть виникати надзвичайні ситуації», – розповів Сергій Зеленський. 

Він додав, що ДСНС України передасть громаді  спеціальний транспорт, інвентар, засоби зв’язку та інше потрібне устаткування.

Харківська область, Лозова, село Орілька. ДСНС

Нагадаємо, у місті Лозова Харківської області облаштують велике сучасне містечко з мобільних будинків та наметів, де переселенці та мешканці громади зможуть отримати допомогу.

 Нещодавно у місті Лозова Харківської області комунальному підприємству «Еко-Сан» за кошти міського бюджету придбали три сміттєвози для обслуговування міста та старостинських округів.

Нагадаємо також, що найближчим часом Укрзалізниця відправить у рейси відновлений інклюзивний електропоїзд за маршрутами електричок № 6574/6656 та № 6657/6579, які курсують між Полтавою та Красноградом і Лозовою Харківської області.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.