У селищі Манченки жителі зможуть безкоштовно здавати аналізи крові

22.11.2023 12:46 Люботин
Фото: Люботинська міська рада Фото: Люботинська міська рада

Для амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Манченки Люботинської громади Харківської області придбали гематологічний аналізатор, який дасть можливість якісно проводити обстеження пацієнтів на місці та оперативно отримувати результати.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Люботинську міську раду.

Сучасний аналізатор придбали у рамках проєкту «Сімейна медицина європейського рівня для мешканців села», який став переможцем у рамках конкурсу мініпроєктів Харківської обласної ради «Ефективна медицина в громаді».

Загальна вартість проєкту становить 306 428 гривень, з яких з обласного бюджету спрямовано 183 857 гривень, з бюджету Люботинської міської ради виділено 107 250 гривень та 15 321 гривня – КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

гематологічний аналізатор, Манченки, Харківська область

«Щиро дякуємо керівництву і депутатському корпусу Харківської обласної ради за підтримку в конкурсі «Ефективна медицина в громаді», який відкриває можливості покращити якість медичних послуг і зробити їх більш доступними для всіх наших мешканців, та сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю», – йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали, що у Пісочинській та Люботинській громадах Харківської області до кінця року планують завершити на 90 % побудову укриттів для школярів. Однак завершать ці проєкти вже у першому кварталі 2024 року.

Більше новин про Люботин читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко