Бомбардування Харківщини: пошкоджені амбулаторія, бібліотеки та будинки (фото з місця)

15.05.2024 15:00 Мала Данилівка
Наслідки ворожого обстрілу Харкіщини / Фото: Відділ комунікації поліції України Наслідки ворожого обстрілу Харкіщини / Фото: Відділ комунікації поліції України

Ворог скинув КАБ на селище Мала Данилівка, також під ворожий вогонь потрапив Куп’янськ.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на відділ комунікації поліції Харківської області та Малоданилівську селищну громаду.

15 травня близько 10:00 ворог скинув КАБ на селище Мала Данилівка. Пошкоджено приміщення амбулаторії, бібліотеки та 11 багатоповерхових будинків. До лікарні з різними ступенями тяжкості доставлено чотири людини, всі вони працівники медичного закладу. Розтрощено два автомобілі, в тому числі службовий медичного підприємства.

Внаслідок обстрілу Малої Данилівки пошкоджено бібліотеку

Пошкоджена бібліотека внаслідок ворожого обстрілу / Фото: Малоданилівська селищна громада

Наслідки ворожого обстрілу Малої Данилівки

Наслідки ворожого обстрілу Малої Данилівки / Фото: Малоданилівська селищна громада

Крім цього, під ворожий вогонь вкотре потрапив Куп’янськ. Унаслідок обстрілу центральної частини міста поранення отримала 33-річна місцева мешканка. Потерпілу доправили до лікарні.

Нагадаємо, що унаслідок російської атаки на Харків пошкоджено багатоквартирні будинки і постраждало 17 цивільних жителів.

Також, внаслідок ракетних ударів по Харкову протягом 14 травня постраждали 22 людини. Станом на ранок 15 травня у лікарнях міста залишаються дві людини, серед яких дитина.

Автор: Валерія Ткаленко