На якому етапі відновлення ліцеїв у Малинівській громаді

27.10.2023 09:22 Малинівка
Ліцей у селі Мосьпанове/фото надані Сергієм Бєловим Ліцей у селі Мосьпанове/фото надані Сергієм Бєловим

У Малинівській громаді Харківської області відновлюють два ліцеї.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник відділу освіти, культури, спорту та молоді Малинівської СВА Сергій Бєлов, наразі у громаді триває відновлення навчальних закладів. У Старогнилицькій гімназії вже повністю замінили вікна. У Малинівському ліцеї № 2 розпочинають відновлювати дах. Але найбільше у громаді постраждав ліцей у селі Мосьпанове.

– Стосовно Мосьпанівського ліцею, ми вже зробили проєктно-кошторисну документацію на аварійне відновлення. З 1 січня 2024 року почнемо залучати кошти на його відновлення. Сподіваємося, що нас підтримають донори, обласний або державний бюджет, щоб відновити заклад, – каже Сергій Бєлов.

Лише на аварійне відновлення закладу необхідно 6,5 мільйона гривень. Додаткові кошти знадобляться для відновлення вікон, даху та взагалі ремонту закладу. Для цього громада шукає підтримку від благодійних та міжнародних організацій.

Нагадаємо, що нещодавно у Малинівській громаді відновили дитячий садок. Також нагадаємо, до села Мосьпанове змінили розклад руху автобуса. Також нагадаємо, з 4 жовтня змінився графік руху ранкового автобуса із селища Малинівка до Харкова. 

Більше новин селища Малинівка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану