Окупанти обстріляли два заводи на Харківщині

12.07.2022 11:55 Малинівка
Сьогодні, 12 липня, Малинівська громада Харківської області вчергове піддалася обстрілам з боку окупантів.

Про це «Слобідському краю» повідомив очільник Малинівської громади Микола Семер’янов.

– Зранку, десь о шостій, були прильоти в Стару Гнилицю. В основному снаряди поприлітали в поля, втім пошкоджені господарські будівлі в приватному секторі. На щастя, обійшлося без жертв, – розповідає очільник громади. – На вихідних, 9-10 липня, в Малинівці обстріляли два заводи. У суботу, 9 липня, снаряд прилетів біля заводу «Прайм», згоріла фура. А наступного дня горів завод «Бікорм». Поранених і загиблих не було.

Читайте також: Що відбувається на Харківщині станом на 12 липня

Незважаючи на ці обстріли, світло у людей є. Втім уже три місяці без електрики і води обходяться жителі Мосьпанового, де проживає близько 110 людей. До війни там мешкало 920 осіб.

– Про жителів Мосьпанового ми не забули. Староста на місці, «гуманітарка» періодично доставляється. Туди проблематично доїхати, оскільки, якщо пройде дощ, треба чекати три дні, щоб дорога висохла і нею можна було проїжджати. Наразі відновити водо-  та електропостачання не має можливості, ми туди не можемо заїхати, оскільки село постійно обстрілюють. Ми це зможемо зробити, або коли війна закінчиться, або коли відкинемо ворога подалі, – сказав голова Малинівської громади.