Співаки з "Фабрики зірок" шукали наречену у Новій Водолазі (ФОТО)

15.09.2013 05:10 Нова Водолага
фото Катерини Терещенко фото Катерини Терещенко
Біля готелю у селищі Нова Водолага - аншлаг: великий натовп юнаків та дівчат з фотоапаратами вартують зірок, що приїхали з концертом до них на свято.

14 вересняу Новій Водолазі співпало одразу декілька свят: 338-а річниця заснування селища та  70-а річниця визволення його від фашистських загарбників. Одним із подарунків у ці святкові дні для нововодоложчани став концертдвох груп: українських "фабрикантів" Братів Борисенко та російського гурту "Лейся, песня!". І якщо на виступ  другого музичного колективу біля сцени чекала переважно доросла публіка, то готельний номер, де зупинилися зіркові брати почала атакувати саме молодь.

 

- Дівчата, хто фотографується з Вовою, може сміливо чепляти на голову фату, - коментує Олександр Борисенко те, як його брат фотографується з шанувальницями.

Кореспонденту "СК" вдалося пробитися через натовп нововодолазьких зіркових шанувальників та  поспілкуватися з братами Борисенко.

- Ми, взагалі-то, не завжди виступаємо тільки у великих містах, не нехтуємо ми і малими містечками, бо тут теж люди, - розповідає один із зіркових близнюків, тільки через окуляри якого можно визначити, що це Володимир Борисенко.

На відміну від вибору місця виступу брати Борисенко більш прискіпливо ставляться до музики. Кажуть, що практично нічого з музики українських колег у їхніх плеєрах не знайдеш.

- Серед українських музикантів мені дуже подобався харківський гурт "5'NIZZA", та після його розпаду я слухаю окремі творчі проекти музикантів, - розповідає Олександр Борисенко. - З Андрієм "Sun" Запорожцем я навіть спілкувався!

Сьогодні хлопці записують нові пісні, беруть участь у багатьох проектах, причому не тільки музичних. Наприклад, влітку цього року вони приймали участь у спортивному проекті "Z-Games Kazantip", в рамках якого реаліцзували свій власний проект. Про свою участь у "Фабриці зірок" хлопці згадують неохоче, кажуть, що це  - минуле. Але з більшістю "фабрикантів" зв'язок підтримують, як, наприклад, Стасом Шурінсом, Ерікою та іншими.

Катерина Терещенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта