В Олексіївській громаді люди залишилися без газу через повалене дерево

03.06.2021 11:50 Олексіївка
Фото: АТ «Харківгаз» Фото: АТ «Харківгаз»
У селі Олексіївка Харківської області впало старе дерево, яке пошкодило дворовий газопровід.

Вчора, 2 червня, вранці до аварійно-диспетчерської служби АТ «Харківгаз» звернулася жителька села Олексіївка Лозівського району. Вона розповіла, що в них впало старе дерево, яке пошкодило дворовий газопровід низького тиску. Через це без газу залишились вісім приватних будинків, які розташовані за адресами: вул. Кірова, буд. 23, пров. 1-й Шкільний, буд. 6, 4, 7, 9; вул. Бузники, 70, 72, 74.

Читайте також: Села в Богодухівському та Куп’янському районах відключать від газу

Прессекретар компанії «​Харківгаз» Ольга Клименко розповіла «Слобідському краю», як швидко відновлять газопостачання в цих будинках.

– Цей газопровід, на яке впало дерево, дворовий. Він є власністю жінки, яка там живе. Як скоро в них знову з'явиться газ, залежить від того, як швидко вона укладе договір з будь-якою організацією, що ремонтує і міняє газопровід. Це можемо зробити як ми, так і якась інша організація. Там треба підключити нову трубу, вирізати стару, підключити нову, провести випробування газопроводом і потім пускати газ. Теоретично на такі види роботи треба два дні, – пояснює Ольга Клименко.

Автор: Савелій Мякушко

Теги: