У Печеніги запустять 400 тисяч мальків толстолоба та амура

29.09.2013 07:02 Печеніги
http://donetsk.all.biz/ http://donetsk.all.biz/

Восени на Печенізькому водосховищі заплановане зариблення.

Під час осіннього зариблення в Печенізьке водосховище планують випустити 400 тис. малькі, - пише ХОДА. Про це повідомив директор Харківського обласного спеціалізованого комунального підприємства з виконання норм екологічної безпеки Сергій Шпаркий.

- Протягом року водосховище було зариблено півмільйоном мальків. Планується цієї осені ще випустити 400 тис. мальків. Їх закуповують у Печенізькому рибгоспі. У першу чергу зариблення проводиться товстолобом і білим амуром, — сказав Сергій Шпаркий.

Довідка. У 2012 році Харківська обласна рада ухвалила програму відродження Печенізького водосховища, здійснювати яку покликане Обласне комунальне спеціалізоване підприємство з виконання норм екологічної безпеки. В якості пілотного проекту з покращення стану водного об’єкта розпочато проведення робіт з благоустрою, поліпшення технічного і екологічного стану Печенізького водосховища, що має стратегічне значення для накопичення і збереження запасів прісної води і великий потенціал для розвитку рибництва. Одним з перших кроків у комплексі цих заходів стало проведення зариблення водосховища дворічними мальками рослиноїдних риб. Програма розрахована на п’ять років. При цьому протягом перших двох років заборонено промисловий лов риби, а аматорська риболовля дозволена.

Джерело: ХОДА
Автор: Администратор сайта