У селищі Печеніги відкрили Алею пам’яті на честь полеглих воїнів. ФОТО

29.08.2023 17:23 Печеніги
Фото: Олександр Гусаров Фото: Олександр Гусаров

29 серпня в селищі Печеніги Харківської області відкрили Алею пам’яті на честь воїнів, жителів Печенізької громади, які загинули під час повномасштабної війни.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Печенізького селищного голову Олександра Гусарова.

Як ідеться у повідомленні, на Алеї пам’яті з’явились імена 17 захисників: 

Оринко Володимир Володимирович

Брусов Сергій Леонідович

Скочко Олексій Юрійович

Зубко Олександр Володимирович

Радківський Сергій Миколайович

Варивода Валерій Валерійович

Жилін Юрій Іванович

Заіка Володимир Леонідович

Теперик Андрій Сергійович

Федяєв Василь Васильович

Тєрєхов Руслан Михайлович

Шевченко Павло Миколайович

Ільченко Василь Іванович

Шаргін Вадим Леонідович

Одерій Павло Ігорович

Бірюков Станіслав Анатолійович

Пасмор Сергій Юрійович

«Імена цих Героїв, жителів Печеніжчини, завжди нагадуватимуть кожному з нас про величезну ціну свободи, мужність і самопожертву та зберігатимуть пам’ять про військовослужбовців вічно живою», – повідомив Печенізький селищний голова.

Під час відкриття Алеї військовий капелан Сергій Циганков прочитав молитву за Україну й за загиблими воїнами. Окрім того, батькам одного з бійців, Вариводи Валерія Валерійовича, – Валерію Васильовичу та Любові Петрівні – було передано орден «За мужність III ст.». Відповідно до Указу Президента України Варивода Валерій Валерійович посмертно нагороджений за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

«Пам'ятаймо, якою ціною виборюється наша Незалежність. Дякуємо кожному захиснику, який ціною власного життя боронить нашу Україну. Світлий спомин про наших Героїв назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українським Героям!», – додав Гусаров.

Нагадаємо також, що у Печенігах соціальні послуги, такі як робота соціального працівника, психолога та «соціальне таксі», жителям громади надає громадська організація «Грін-Ландія» за підтримки Care Ukraine.

Раніше ми писали, що у Печенізькій громаді Харківської області поступово відновлюють позашкільну освіту.  Із 3 липня відновлять діяльність Печенізького центру дитячої та юнацької творчості та Дитячо-юнацької спортивної школи.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.

Автор: Владислава Ткаченко