Ворог скинув дві керовані авіабомби на село Печенізької громади: наслідки

27.05.2024 15:10 Печеніги
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

27 травня о 9.15 ворог з інтервалом у п'ять хвилин скинув дві керовані авіабомби на село Мартове Печенізької громади. Пошкоджень зазнали близько 20 будинків. На щастя, обійшлося без жертв.

 Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров.

  –  Приблизно о 9.15 російські військові завдали ударів двома КАБами з інтервалом у п'ять хвилин по селу Мартове. Руйнувань зазнали не менше двадцяти домоволодінь. Люди отримали легкі контузії і незначні поранення склом. Одній людині була запропонована госпіталізація, від якої вона відмовилась. На місця влучань відразу прибули представники МНС, оперативно-слідча група, медики. Я був на місці «прильоту» за 15 хвилин, розмовляв з жителями села, які перебували в стані шоку, – зазначає очільник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров.

Наразі у Мартовому працює комісія Печенізької селищної ради разом із місцевими комунальниками.

  – Життя – найголовніше, але людям потрібно облаштовуватись  далі у своїх домівках. Працюємо над тим, щоб якнайшвидше подолати наслідки ворожої атаки. 

Нагадаємо, що на Харківщині не здетонувала ворожа 250-кілограмова бомба.

Також нагадаємо, що з огляду на безпекову ситуацію у Харкові жителів міста просять деякий час не відвідувати Центральний парк. 

Автор: Тетяна Чмут