За добу Печеніги зазнали найбільших руйнувань з початку війни

08.08.2022 17:30 Печеніги

Російські військові здійснили декілька артилерійських та ракетних ударів по Печенізькій громаді Харківської області. У результаті події є загибла, поранені та великі пошкодження інфраструктури селища.

Про це повідомляє голова Печенізької селищної ради Олександр Гусаров.

Минулої ночі росіяни запустили по селищу Печеніги три ракети, а також завдали декількох артилерійських ударів. Унаслідок обстрілів загинула 72-річна жінка, а також двоє людей отримали поранення.

– Обстріли селища Печеніги та навколишніх сіл з боку російських агресорів тривають уже декілька місяців. Але такого терору проти мирних людей Печеніги не знали, напевно, з часів свого заснування, – зазначає Олександр Гусаров.

Повністю зруйнована будівля центру дитячої та юнацької творчості. Там діти громади займалися позашкільною освітою. Снаряди зруйнували два житлові будинки, тік для зберігання врожаю та корівник сільськогосподарського підприємства, де вбили 19 корів. Також росіяни знищили частину водопроводу та пошкодили лінію електропередач.

Крім того, обстріли пошкодили Будинок культури підприємства промислового виробництва й десятки приватних домоволодінь. Там розбиті дахи, вибиті вікна, зруйновані господарські будівлі та гаражі. Знищені шкільний та приватні автомобілі.

З ночі в селищі працюють рятівники, медики та комунальники. Наразі енергетики завершують роботи з відновлення постачання електроенергії. Тривають роботи з ліквідації пошкоджень та відновлення подачі води.