Пенсіонерка з міста Первомайський «оживила» дитячий майданчик. Фото

19.05.2023 15:50 Первомайський
Фото: Первомайська міська рада Фото: Первомайська міська рада

77-річна жителька міста Первомайський Харківської області Валентина Губарєва проживає в одній з багатоповерхівок, що в 6 мікрорайоні. Вона роками займається благостроєм двора. Наразі вона за власної ініціативи пофарбувала дитячий майданчик, лавочки тощо.

Про це передає медіа «Слобідський край» з посиланням на Первомайську міськраду.

Жителька міста Первомайський Валентина Стефанівна Губарєва разом з мамами діточок навела красоту у дворі біля свого дому. Жінка виявила ініціативу та зібрала кошти зі своїх сусідів на фарбу. Біля будинку тепер все грає різними кольорами: лавочки, декоративні колеса, стіл та дитячий майданчик.

Пенсіонерка з міста Первомайський пофарбувала дитячий майданчик, Харківська область, Україна

– Я постійно все роблю з благоустрою у нас: під'їзд штукатурю, дорогу мету, дерева білила тощо. А два роки тому зрізала квіти з гіпсом на нозі. Зараз вирішила у дворі все пофарбувати, оскільки фарба вже облізла. Зібрала кошти, скільки не вистачало зі своїх додала, втім у мене пенсія маленька. Люди питають, навіщо мені це потрібно, а я просто інакше не можу, не можу байдуже до цього всього ставитися, оскільки ж я тут живу. Люди кажуть, що мені треба пам'ятник ставити, а я їм відповідаю: «Так, давайте швидше, щоб я побачила». Цим всім займатимуся й надалі, головне, аби здоров’я дозволяло, вже ж 78 рік йде, –  розповіла медіа «Слобідський край» Валентина Губарєва.

Пенсіонерка з міста Первомайський власноруч пофарбувала дитячий майданчик, Харківська область, Україна

Нагадаємо, комунальники міста Первомайський отримали потужні генератори.

Нагадаємо ще, у квітні вихованці інклюзивно-ресурсного центру міста Первомайський Харківської області провели благодійний ярмарок. Діти з батьками продавали власні поробки, а виручені кошти пішли на потреби ЗСУ.

Нагадаємо також, що мешканців Первомайського почали штрафувати за неправильне паркування. 6 березня очільник міста Первомайський Микола Бакшеєв повідомив, що в місті буде організовано рейди з подальшим опублікуванням фото порушників правил паркування.

Про головні новини міста Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.