Первомайська громада: про гуманітарну допомогу та дефіцит пального

02.05.2022 10:45 Первомайський
Через дефіцит пального та збільшення військового контингенту у Первомайській громаді змінили порядок видачі гумдопомоги.

У Первомайській громаді найближчими тижнями буде спостерігатися дефіцит пального, особливо бензину. Про це повідомив у своєму зверненні голова ТГ Микола Бакшеєв. Продовольчому забезпеченню це не завадить, для них залишають оперативний резерв для стабільної роботи критичної інфраструктури.

– Прохання до автовласників, хто заправився або ще може це зробити, – після цього поставити своє авто “на прикол” і користуватися за крайньої потреби. Ми очікуємо надходження пального, але знадобиться час, – сказав він.

У зв'язку з дефіцитом пального в ТГ не буде ритмічного надходження гуманітарної допомоги. А також через активні бойові дії на Слобожанщині спостерігається збільшення військового контингенту. Вони також потребують гуманітарної підтримки. Тож на Первомайщині було прийнято рішення надавати гумдопомогу за новими правилами. Тепер отримати її можуть тільки переселенці, які щойно прибули, – одноразово, пенсіонери та люди з інвалідністю 1-2 групи, мами з дітьми до 16 років включно. Отримати гуманітарну підтримку можна кожні 10 днів.

Для працездатних ВПО та місцевих жителів також є можливість отримати продуктові набори. Їх видають за участь у громадських роботах. Крім того, у громаді продовжують видавати продуктові набори за програмою Президента України. 3 травня будуть видавати пакети до 1965 року народження включно.

Автор: Анастасія Хушану