Первомайський отримав від благодійників ще один генератор

03.03.2023 14:57 Первомайський
Первомайська громада Харківської області отримала дизельний генератор GJD8000H потужністю 8 кВт.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Лозівської міськради, допомога надійшла  від громадської організації «Київський інститут стратегічного аналізу та реформ «КІСАР» у межах проєкту «З теплом у серці до серця»

Генератор використовуватимуть для забезпечення сталого енергопостачання у прихистку для ВПО в територіальному центрі, в якому наразі перебувають 15 переселенців.

«Це люди похилого віку, що потребують сторонньої допомоги та турботи. Також було надано дровокол ножний, бо Ржавчицьке відділення терцентру опалюється дровами», – йдеться у повідомленні.

Така допомога стала можливою завдяки проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни», що реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Раніше ми писали, що Первомайська міська рада отримала відповідь від Харківського національного педагогічного університету ім. Сковороди щодо зміни назви міста Первомайський. Науковці з Харкова схвалили всі запропоновані варіанти.

Також нагадаємо, що Первомайська центральна районна лікарня 15 лютого отримала гуманітарну допомогу, яку американські медики передали первомайським лікарям.

Про головні новини Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.