У Первомайській громаді планують відновити роботу дитячих садків

14.04.2022 16:55 Первомайський
Фото: life.pravda.com.ua Фото: life.pravda.com.ua
У Первомайській громаді Харківської області планують частково відновити роботу двох дитячих садків.

Про це «Слобідському краю» повідомив Первомайський міський голова Микола Бакшеєв.

– Наразі дитячі садки не працюють. У двох садках із п’яти, в решті живуть внутрішньо переміщені особи, хочемо створити одну чергову змішану групу. В нею ходитимуть діти тих батьків, котрі зайняті в критичній інфраструктурі. Вони до мене зверталися з прохання відновлення роботи садків. Почнемо з однієї групи, а далі буде видно. Загалом в кожному садку працює по 10 груп, – розповів Микола Бакшеєв.  

Він сказав, що, можливо, робота дитячих садків частково відновиться у понеділок, 18 квітня.  Про прийняте рішення батькам повідомлять заздалегідь.

Читайте також: Первомайська громада: про гуманітарну допомогу, пальне та готівку

У громаді продовжується і реєстрація внутрішньо переміщених осіб. За інформацією Миколи Бакшеєва, станом на ранок 14 квітня у Первомайській ТГ перебувають 3 тисячі 700 зареєстрованих переселенців на тридцятитисячну громаду. І потреби у реєстрації, за словами очільника громади, ще значні.

– З того, що бачимо, напевно, тисячу людей, а то ще й більше треба зареєструвати. ЦНАП, де проходить реєстрація ВПО, працює щодня, але потік людей більший за його пропускну спроможність. Плюс сам реєстр, у якому робляться записи, на жаль, практично не працює. Він працює або після 19:00 або з 7:00 до 9:00, поки не включилися інші ЦНАПи по країні. А коли всі включилися, на одну людину йде більше години. Це через низьку серверну можливість. Тому вирішили вивести фахівців ЦНАПу на роботу у найближчі вихідні, 16-17 квітня, поки сервер не буде сильно завантажений, – повідомив Микола Бакшеєв.

Автор: Савелій Мякушко