У Первомайському родини військових отримають гуманітарну допомогу

15.06.2023 12:21 Первомайський

У місті Первомайський Харківської області з 15 червня буде видаватися гуманітарна допомога сім’ям військовослужбовців, які беруть участь у російсько-українській війні, а також сім’ям військовослужбовців, які отримали поранення чи загинули під час ведення бойових дій на території України. 

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на міського голову Первомайського Миколу Бакшеєва, гуманітарну допомогу видають у рамках допомоги від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Допомогу можна отримати щоденно, окрім вихідних, у ПК «Хімік» з 9-00 до 15-00, перерва з 12-00 до 13-00 години.

Для отримання даної допомоги при собі необхідно мати документи, які підтверджують даний статус, та документ, що підтверджує приналежність до Первомайської громади.

Нагадаємо, у місті Первомайський Харківської області аварійну бригаду комунальників підсилили спецтехнікою – за кошти місцевого бюджету придбали нову машину

Нагадаємо також, що минулого тижня у місто Первомайський прибули перші 20 переселенців з Херсонської області, які постраждали від підриву Каховської ГЕС. Також мешканці Первомайського збирають гуманітарну та грошову допомогу для херсонців.

Раніше ми писали, як 77-річна жителька міста Первомайський Валентина Губарєва з власної ініціативи пофарбувала дитячий майданчик, лавочки тощо.

Про головні новини міста Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті..