Дві громади Харківщини перемогли у конкурсі волонтерських проєктів

15.03.2021 16:52 Пісочин
Фото: decentralization.gov.ua Фото: decentralization.gov.ua

Пісочинська та Чугуївська громади з Харківської області перемогли у фінальному етапі всеукраїнського конкурсу «Волонтерство в громаді». Про це 15 березня повідомив Харківський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Програма «U-LEAD з Європою» наприкінці минулого року оголосила конкурс проєктів, метою якого був розвиток волонтерства в громадах. Як зазначають організатори, робилося це для того, щоб допомогти громадам подолати виклики, які принесла із собою пандемія COVID-19. На конкурс було надіслано понад сотню проєктів, перемогли 17 з різних куточків України. Переможців оголосили 15 березня. У цьому списку є два представники Харківщини – Пісочинська та Чугуївська громади.

Читайте також: На щеплення від COVID-19 в Харківській області можна буде записатися онлайн

Як повідомили «Слобідському краю» в Харківському регіональному офісі «U-LEAD», пісочинці представили проєкт «Розвиток волонтерського руху в Пісочинській громаді», а чугуївці – «ВолонтерЕпіцентр». Обидва проєкти направлені на допомогу жителям громад, які через пандемію опинилися в скрутних умовах. Проєкти-переможці втілюватимуться в життя за фінансової підтримки європейських партнерів.

Автор: Андрій Соха