У Пісочинській громаді перейменували майже 70 топонімів (документ)

17.02.2024 18:17 Пісочин
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Вулицю імені колишнього голови Харківської обладміністрації Євгена Кушнарьова у Пісочині перейменували на вулицю Європейську.

Загалом у селищі змінили назву сімдесяти топонімам, повідомляє «Слобідський край».

Зокрема, вулиця Некрасова перейменована на вулицю Єдності, вулиця Донська – на вулицю Савина гора, в’їзд Космодем’янської – на в’їзд Мальовничий, провулок Горького – на провулок Грушевського, в’їзд Грибоєдова – на в’їзд Затишний, вулиця Комарова – на вулицю Свободи, вулиця Чехова – на вулицю Волонтерську, вулиця Пушкіна – на вулицю Мрії.

А вулицю імені колишнього голови Харківської обладміністрації Євгена Кушнарьова перейменували на вулицю Європейську.

У Пісочинській селищній раді повідомили, що перейменування здійснили відповідно до п. 41 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України від 09.04,2015р. № 317 «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», розглянувши пропозиції мешканців населених пунктів громади, враховуючи протоколи комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, в`їздів, рішенням XXXVI сесії VIII скликання Пісочинської селищної ради  від 22 грудня 2023 року.

Скриншот документа про перейменуванняСкриншот документа

Повний перелік перейменувань вулць і провулків у Пісочині / Скриншот документа

Нагадаємо, у Харкові на честь полеглих Героїв сучасної російсько-української війни перейменували чотири топоніми. Таке рішення 26 січня ухвалили депутати Харківської міськради на позачерговій сесії.