До Роганської громади прибув гуманітарний конвой

20.03.2022 20:01 Рогань
Роганська громада Харківської області, що вже понад 20 днів перебуває без світла, 20 березня отримала продукти харчування.

Роганська громада з 25 лютого – без світла, у деяких частинах ТГ відсутнє і газопостачання. Найгірша ситуація у селищі Рогань, трохи краще – у Докучаєвському та Хролях. Через ворожі обстріли постраждав центр громади.

20 березня до Роганської громади дістався гуманітарний конвой з продуктами харчування – крупами, консервами та хлібом. За словами очільниці Роганської ТГ Марії Черненко, в громаді розвантажили і ті продукти, які призначалися для селища Мала Рогань Вільхівської громади.

«Централізований підвіз з нашого боку неможливий. Тому що проїзд обстрілюється, і ніякий вантаж туди не потрапляє», — пояснила Суспільному Марія Черненко.

Також вона повідомила, що вчора через інтенсивні обстріли в громаді сталися три пожежі, в одній з них загинув чоловік. Сьогодні в Роганській ТГ також було неспокійно, на щастя, без жертв.

Нагадаємо, 20 березня віцепрем'єрка Ірина Верущук повідомляла, що за даними агентурної розвідки окупанти планують захопити гуманітарну колону, яка рухалася коридором Харків-Мала Рогань.