Над Роганською громадою літатиме безпілотник: жителів просять зберігати спокій

18.04.2023 09:57 Рогань
Фото: Роганська селищна рада Фото: Роганська селищна рада

У Роганській громаді Харківської області з 18 квітня буде проводитися картографічна зйомка з повітря.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Роганську селищну раду.

З 18 квітня в Роганській громаді проводитиметься картографічна зйомка з повітря. Для цього буде використовуватись безпілотний літальний апарат (БпЛА), який літатиме над територією громади.

Як зазначили в селищній раді, дане питання було погоджене з Харківською обласною військовою адміністрацією.

«Ця зйомка є необхідною для отримання важливої інформації, що допоможе у відновленні та подальшому розвитку нашої громади», – йдеться у повідомленні.

У селищній раді закликали зберігати спокій під час проведення зйомки та зазначили, що БпЛА не становить небезпеки для громади, а його рухи будуть контролюватись фахівцями.

Нагадаємо, у селищі Рогань уже через рік після завершення активних бойових дій та повного звільнення громади відкрилося вже 95 % торгових точок порівняно з періодом до повномасштабного російського вторгнення.

Також, як розповіла начальниця Роганської селищної військової адміністрації Марія Черненко, усі чотири кладовища громади безпечні для відвідування

Крім того, у Роганській громаді Харківської області зареєстровано близько 700 заяв про пошкоджене майно. Здебільшого внаслідок бойових дій постраждали домогосподарства приватного сектора, понад 20 будинків наразі не підлягають відновленню. Найбільше ушкоджень зазнали будинки в самому селищі Рогань.

Головні новини  Рогань читайте на нашому сайті.
Автор: Владислава Ткаченко