«Чорнобаївка» та «Азовсталь»: у Сахновщині пройшов турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ

10.05.2022 10:12 Сахновщина
У селищі Сахновщина Харківської області відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ, в якому взяло участь 11 команд.

У неділю, 8 травня, на стадіоні «Колос» у Сахновщині відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ та змагання з пляжного волейболу серед ветеранів. Про це повідомили у Сахновщинській селищній раді.

– У турнірі з мініфутболу участь взяли 11 команд. Були спортсмени з Красноградщини, Кегичівщини, Харкова, ВПО з усіх куточків України та місцеві. Вразили вболівальників і назви команд, такі як «Україна» , «Азовсталь», «Чорнобаївка», «Салтівка», «Тероборона», за які грали наші хлопці з блокпостів. Було проведено 20 матчів, у шести з них переможці визначалися в серії пенальті, – розповіли у селищній раді.

За підсумками усіх матчів перемогу в змаганнях святкувала команда «Куми» (капітан Роман Какадій), яка не програла жодного матчу. Друге місце посіла «Юність» (капітан Олександр Суєцький), третім став красноградський «Факел» (капітан Євген Домненко). Кращим гравцем турніру було визнано гравця команди «Куми» Сергія Лавренова.

Під час турніру було зібрано 11 750 гривень, які підуть на потреби українських захисників.

У змаганнях з волейболу кращими стали Олександр Терещенко та Костянтин Кущ. Друге місце посіли Олександр Харченко та Вадим Мідний, третіми були Олексій Філоненко та Микола Василенко.