Сахновщина допомагає врятувати життя Жанни Шарової

28.01.2022 19:22 Сахновщина

Жителі Сахновщинської територіальної громади Харківської області об'єдналися у зборі коштів на лікування постраждалої під час стрілянини в Дніпрі.

Жителі Сахновщинської громади допомагають сім’ї 22-річної Жанни Шарової, яка постраждала під час стрілянини в Дніпрі, зібрати кошти на лікування.

Відомо, що солдат строкової служби, підозрюваний у вбивстві 5 людей, Артемій Рябчук вистрілив у дівчину тричі впритул.

Одна з куль влучила потерпілій у живіт та прошила її наскрізь, внаслідок чого у дівчини зламано хребець та пошкоджено кишківник. Шарова Жанна втратила близько трьох літрів крові. Крім того, ще дві кулі влучили в коліно та плече.

Заступник голови Сахновщинської селищної ради Олександр Коба розповів «Слобідському краю», яку допомогу на сьогодні потребує сім’я Жанни Шарової.

 – Ми всі були шоковані новиною. Батьки Жанни Шарової і сестра проживають на території Сахновщинської територіальної громади, в селі Дубові Гаї. Проста сільська сім’я, завжди привітні, усміхнені. Як і більшість жителів села, багато працюють. Ми вже розмовляли з рідними Жанни, вони у відчаї. На сьогодні, як повідомила нам мама дівчини, стан потерпілої нормалізувався, але залишається вкрай тяжким. Зарано щось прогнозувати. Потрібні великі кошти на лікування. Працівники нашої селищної ради, тільки-но дізналися про страшну новину, почали відраховувати благодійні внески на користь Жанни Шарової. Багато жителів Сахновщини приєдналися до цих зборів. Питання підтримки сім’ї Шарових на особистому контролі голови Сахновщинської ТГ. Попереду довгий і важкий процес реабілітації. Тому фінансової підтримки рідні Жанни Шарової потребують, як ніколи, – поділився Олександр Коба.

Всі небайдужі можуть підтримати збір на лікування Жанни Шарової, відправивши кошти на карту матері дівчини.

5167 8032 3237 5241 Шарова Нелла

 

Автор: Юля Пономаренко