У Савинцях провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

18.03.2024 11:20 Савинці
Ярмарок на підтримку ЗСУ/Фото: Оксана Супрун Ярмарок на підтримку ЗСУ/Фото: Оксана Супрун

У селищі Савинці Ізюмського району відбувся благодійний ярмарок на підтримку військових. Його організувала і провела педагогічна спільнота громади за підтримки учнів та батьків загальноосвітніх та дошкільного закладів освіти селища.

  Про це медіа «Слобідський край» розповіла начальник Савинської селищної військової адміністрації Оксана Супрун.

  – Спершу була ідея напекти смаколиків і передати нашим хлопцям на передову. Але ми вирішили зробити більше, оскільки мали від військових запит на 100 тисяч гривень на ремонт автівки – з ладу вийшов двигун. Так виникла ідея благодійного ярмарку, участь в якому взяли освітяни та учні Савинського ліцею, його філії та дошкільного навчального закладу селища. Дітей підтримали батьки, які приготували для ярмарку величезну кількість вареників, млинців, тістечок, печива та інших смаколиків, – розповідає очільниця Савинської СВА.

 Солодощі розійшлися швидко, виторг склав 49 тисяч 772 гривні, що становило майже половину від потреби. Паралельно з цим на сторінках громади в соцмережах було також оголошено збір на цю потребу. Донатили не тільки савинчани, а й люди з інших регіонів України: Сумщини, Полтавщини, Житомирщини. У результаті потрібна сума була швидко набрана. Збір на ремонт автівки по громаді оголосили закритим.   

Нагадаємо, що у Коломацькій громаді постійно підтримують наших захисників. Тільки на черговій сесії Коломацької селищної ради було виділено близько двох мільйонів бюджетних коштів на ЗСУ. Не відстають від дорослих і діти, які під орудою вчителів виготовили понад 500 окопних свічок.  

Нагадаємо також, що від початку року Куньєвська громада перерахувала військовим мільйон двісті тисяч гривень бюджетних коштів. Із цієї суми мільйон гривень – на потреби фронту, 200 тисяч гривень – на підтримку територіальної оборони.