Жителі Шевченківської громади почали отримувати дрова і рубероїд

06.12.2022 19:21 Шевченкове

У Шевченківській громаді Харківської області з 5 грудня почали видавати людям будівельні матеріали відповідно до актів руйнувань.

Як повідомляє «Слобідський край», про це пише місцеве видання «Куп'янськ.City» з посиланням на селищного голову Шевченківської ОТГ Валерія Приходька.

«З найбільш необхідного, що потрібно громаді зараз, це будматеріали, а саме шифер та ще теплий одяг і взуття для найстарших жителів та дітей Шевченківщини», – повідомив Валерій Приходько.

За його словами, минулого тижня Шевченківська ОТГ отримала від Харківської обласної військової адміністрації 15 тонн рубероїду.

БФ «Проліска» безкоштовно надала громаді вантажне авто для перевезення будівельного матеріалу. Волонтери та працівники селищної ради вручну завантажували і розвантажували рулони будматеріалу.

Паралельно в громаді залучили будівельного експерта для вивчення ситуації по найбільш зруйнованих багатоквартирних будівлях. За результатами оглядів фіксували пошкодження та складали акти.

«З понеділка будемо виписувати рубероїд відповідно до актів руйнувань»,–- повідомляє голова громади.

За інформацією Валерія Приходька, перші кубометри дров удалося завезти за підтримки БФ «Карітас». Їх вже отримали найстарші жителі громади в селі Гетьманівка. Будинки цих мешканців обігріваються лише пічним опаленням.

Нагадаємо, в селищі Шевченкове відновили електропостачання після ракетного обстрілу 20 листопада. 

1 грудня близько військові рф вкотре обстріляли Шевченківську громаду. Зафіксовані влучання за межами населеного пункту, внаслідок чого сталися займання сухої трави.

Нагадаємо також, що на зимовий період мешканці Куп’янського району можуть евакуюватися до Харкова з подальшою можливістю переміщення в інші регіони України.