У Слобожанській громаді планують перейменувати три школи

17.08.2023 17:52 Слобожанське
Фото: Слобожанська селищна рада Фото: Слобожанська селищна рада

У Слобожанській громаді Харківської області розпочалися громадські обговорення щодо перейменування трьох навчальних закладів.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Слобожанської селищної ради.

Пропонують перейменувати такі школи:

Шелудьківський ліцей імені Героя Радянського Союзу Юхима Єгоровича Кравцова перейменують на Шелудьківський ліцей;

Геніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Івана Івановича Протопопова перейменують на Геніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;

Скрипаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Миколи Федоровича Паська перейменують на Скрипаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Обговорення триватиме два місяці. Пропозицій та зауваження приймаються із 17 серпня по 17 жовтня включно.

Нагадаємо, Слобожанська селищна рада 9 серпня оголосила обговорення перейменування вулиць. Пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця.

Нагадаємо, на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Слобожанської селищної ради Харківської області вирішили відмовитися від офлайн навчання у новому навчальному році.

Нагадаємо також, що у Слобожанській громаді два двоповерхові будинки не підлягають відновленню. Для мешканців, які залишилися без житла, планують побудувати новий будинок у селищі Донець.

Більше новин селища Слобожанське читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко