На що були витрачені гроші Солоницівської громади у 2021 році

21.01.2022 10:55 Солоницівка
Фото: Солоницівська селищна рада Фото: Солоницівська селищна рада

Голова Солоницівської ТГ Андрій Литвинов публічно відзвітував про роботу селищної ради у 2021 році.

Очільник Солоницівської територіально громади Андрій Литвинов у  Вільшанському ДК публічно підвів підсумки 2021 року. Він  ознайомив присутніх з основними показниками роботи селищної ради за минулоріччя та поділився планами на наступний рік.

– Моя мета на посаді селищного голови спрямована на побудову ефективного управління, відкритого і законного розпорядження ресурсами на благо жителів громади, підтримку і розвиток галузей, співпрацю з бізнесом та громадою в цілому, – розпочав свій виступ очільник ТГ.

За словами голови, у минулому році було проведено 27 сесій ради, прийнято 1910 рішень, з яких 1248 – земельні.

Серед перелікованих такі досягнення Солоницівської селищної ради в секторі освіти як: капітальний ремонт харчоблоків у Вільшанському та Пересічанському ліцеях, початок  ремонту дитячих майданчиків при освітніх закладах, придбання меблів та обладнання для дошкільнят та школярів початкових класів.

– Я хочу прибрати тягар закупівлі витратних матеріалів з плечей батьків учнів, – прокоментував Андрій Литвинов.

Місцеве самоврядування також виділило кошти на благоустрій громади: було встановлено новий регульований світлофор у селищі Пересічне, ліхтарі автономного освітлення по трасі Р-46, придбано 27 сміттєвих контейнерів у Полівському старостаті, відремонтовано лінії електромереж, свердловини та колодязі у сільській місцевості.

Серед інших досягнень налагодження роботи соціальної служби та комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», запущена нова система харчування для школярів, придбано сміттєвоз та машину комбінованого типу для своєчасного усунення проблем населення, запущено проект «Поліцейський офіцер громади» тощо.

Загалом за 2021 рік на ради, відділів виконавчого комітету, установ та закладів Солоницівської ТГ було спрямовано понад 328,9 мільйона гривень, у тому числі за рахунок загального фонду бюджету більше 303,7 мільйона гривень.

З метою розбудови громади та забезпечення економічного розвитку радою було затверджено Стратегію розвитку на період 2021-2027 роки.

Основними стратегічними цілями є:

  • забезпечення стійкого економічного зростання;
  • підвищення рівня життя населення;
  • удосконалення інфраструктури;
  • підвищення соціальних стандартів;
  • удосконалення системи муніципального менеджменту.