У громаді на Харківщині перевіряють фактичну кількість населення

11.10.2022 14:00 Солоницівка
Солоницівська громада проводить заходи для формування списків фактичних мешканців ТГ.

Робота з встановлення кількості фактичних мешканців громади триватиме місяць, з 10 жовтня по 10 листопада. Як розповів “Слобідському краю” очільник Солоницівської громади Андрій Литвинов, до робіт залучають працівників освіти та інших установ.

– По домівках будуть ходити спеціально створені комісії зі структурних підрозділів громади. Ми розділили людей, аби вони збирали інформацію по вулицях, де самі мешкають. Насамперед це зроблено для того, щоб у наших мешканців не виникало ніяких питань і вони бачили знайомі обличчя, – зазначив Андрій Литвинов.

За його словами, наразі в громаді офіційно зареєстровано десять тисяч внутрішньо переміщених осіб. Утім перевірка проводиться для встановлення категорій населення та кількості тих, хто виїхав за територію громади.

– Такі заходи необхідні й для евакуації, якщо вона буде проводитися. Ми маємо розуміти, яка точна цифра населення є в громаді. У нас багато переселенців жінок та дітей, утім деякі чоловіки, які приїхали до нашої громади – не реєструються, – зауважив очільник ТГ.

Окрім актуалізації чисельності вразливих категорій населення та оптимізації надання гуманітарної допомоги, у громаді хочуть виявити можливі випадки самовільного зайняття житлових приміщень.

Автор: Анастасія Хушану