У селі Караван капітально відремонтували амбулаторію (фото)

13.11.2023 09:20 Старовірівка
Фото: Старовірівська сільська рада Фото: Старовірівська сільська рада

У селі Караван Старовірівської громади зробили капітальний ремонт приміщення амбулаторії, який був проведений за кошти сільської ради.  

Про це медіа «Слобідський край» розповів головний лікар ЦПМСД Старовірівської сільської ради Віталій Середенко.

– Амбулаторія в селі Караван довгий час розташовувалася в звичайному одноповерховому будинку, де було пічне опалення, перебої з гарячою водою тощо. Тепер амбулаторія переїхала в приміщення місцевої школи. Там зробили капітальний ремонт, який відповідає всім нормам, стандартам і вимогам від НСЗУ. Окремий вхід, є пандус для маломобільних груп населення. З’явилася більша кількість кабінетів, площа самої амбулаторії стала більшою. Провели зонування, аби пацієнти з температурою не перетиналися з людьми, які прийшли, наприклад, на імунізацію чи диспансеризацію. Також закупили меблі, медичні і звичайні. Загалом умови перебування в новій амбулаторії стали набагато комфортнішими і для відвідувачів, і для персоналу, – каже Віталій Середенко

За його словами, окрім ремонту амбулаторії в Каравані, вже зробили капітальний ремонт ФАПу у Четвертій Старовірівці та ремонт першого поверху в амбулаторії в Старовірівці. Наразі триває перший етап ремонту амбулаторії в Охочому, який планують закінчити до кінця цього року. Також до 31 грудня 2023 року всі шість амбулаторій громади обладнають новими сучасними 12-канальними кардіографами. Усі ці зміни в медичній сфері відбуваються коштом з місцевого бюджету.

Нагадаємо, цьогоріч Старовірівська терито­ріальна громада Харківської області виділила з місцевого бюджету рекордні для себе кошти на ремонт доріг комунальної власності – 66 мільйонів гривень. Половина цих грошей пішла на поточний ремонт.

Центр надання адміністративних послуг Старовірівської сільської ради Харківської області відновив роботу з оформлення паспорта громадянина України та оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. 

Нагадаємо також, що трьом ліцеям Старовірівської громади Харківської області – Охоченському, Миколаївському та Слобожанському – придбали шкільні автобуси.

Більше новин села Старовірівка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.