У селі Миколаївка з’явився торговельний майданчик: як він працюватиме

19.09.2023 15:19 Старовірівка
Базар у селі Миколаївка /фото Кристина Талвердиева Базар у селі Миколаївка /фото Кристина Талвердиева

У селі Миколаївка Старовірівської громади Харківської області відкрився торговельний майданчик, який працюватиме щоденно.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Старовірівську сільську раду, торговельний майданчик відкрився напередодні Дня села в Миколаївці.

«До цього заходу долучилися люди, які залюбки реалізовували продукцію. Відтепер ринок працюватиме кожного дня, а ринковим днем визначено вівторок. Сподіваємось, що наш новий ринок буде привертати продавців та покупців і кожен зможе реалізувати товари та придбати щось для себе», – йдеться у повідомленні.  

Торгівельний майданчик у селі Миколаївка Старовірівскої громади

Торговельний майданчик у селі Миколаївка /фото Кристина Талвердієва

Відкриття базару у селі Миколаївка, вересень 2023

Відкриття торговельного майданчика у селі Миколаївка / фото Кристина Талвердієва

Нагадаємо, цьогоріч Старовірівська терито­ріальна громада Харківської області виділила з місцевого бюджету рекордні для себе кошти на ремонт доріг комунальної власності – 66 мільйонів гривень. Половина цих грошей пішла на поточний ремонт.

Центр надання адміністративних послуг Старовірівської сільської ради Харківської області відновив роботу з оформлення паспорта громадянина України та оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. 

Нагадаємо також, що трьом ліцеям Старовірівської громади Харківської області –  Охоченському, Миколаївському та Слобожанському – придбали шкільні автобуси.

Більше новин села Старовірівка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.