У Валківській громаді дозволили відстрілювати лисиць

04.07.2023 12:51 Валки

У Валківській громаді Харківської області, попри заборону на полювання на час дії воєнного стану, дозволили відстрілювати лисиць для зменшення популяції. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Валківської міської ради.

«З урахуванням значного збільшення в угіддях чисельності лисиць та інших хижаків, які є носіями збудника сказу, заподіянням шкоди поголів’ю диких та домашніх тварин і птиці, реєстрацією випадків нападу хижаків на людей, Богодухівською районною військовою адміністрацією надано дозвіл у денний час проводити відстріл хижаків та здійснювати біотехнічні заходи, після погодження щодо їх проведення з Богодухівським РВП НП у Харківській області, з урахуванням встановленої комендантської години», – зазначили у міськраді.

У міськраді зазначили, що відповідні заходи заплановані на найближчий час, населення громади просять з розумінням поставитися до роботи мисливців.

«Від жителів нашої громади неодноразово надходили звернення щодо суттєвого збільшення кількості лисиць та шкоди, якої вони завдають. Міська рада, реагуючи на ці звернення, порушувала дану проблему на різних рівнях. Як результат – зараз можемо на законних підставах проводити на території громади заходи зі зменшення популяції лисиць», – зазначив міський голова Валерій Скрипніченко.

Нагадаємо, мешканці Валківської громади 20 червня відправили гуманітарний вантаж, який протягом тижня збирали для постраждалої від затоплення Калинівської громади Херсонської області.

Також ми писали, що у Валківській громаді відкрили ще один «Клас безпеки».

Раніше ми писали, що волонтер з Німеччини привіз гуманітарну допомогу для Валківської лікарні.

Головні новини Валки читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко