У Великому Бурлуку ліквідують руйнування, завдані ворожим обстрілом з РСЗВ

15.05.2023 18:21 Великий Бурлук

У селищі Великий Бурлук внаслідок російського обстрілу 11 травня було пошкоджено близько 20 будівель, серед яких житлові будинки та адмінспоруди.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Великобурлуцьку селищну ради, у будівлях було вибито шибки, пошкоджено дахи, а на одному житловому будинку через влучання боєприпасу у покрівлю сталася пожежа.

Завдяки вчасним та високопрофесійним діям великобурлуцьких надзвичайників пожежу вдалося локалізувати й усунути миттєво, тим самим запобігти подальшому поширенню вогню та повному знищенню оселі.

В цей же день Великобурлуцькою селищною радою було терміново організовано роботи по усуненню руйнувань. Мешканцям селища почали видавати безкоштовно матеріали: плівку, листи OSB, тарпаулін (укривний матеріал), брус, дошки.

Працівники з благоустрою Великобурлуцького КВКП «Водоканал» та робітники «Армії відновлення», залучені до виконання суспільно-корисних робіт, з 11 травня почали надавати людям допомогу по ремонту пошкодженого майна.

Великий Бурлук, Харківська область. Відновлення житла після обстрілу 11 травня

У суботу, 13 травня, було відремонтовано пошкоджені покрівлі на двох житлових будинках по вулиці Пушкіна.

«Особливу подяку висловлюємо тим мешканцям Великобурлуцької громади, які у цей складний час не залишаються осторонь людської біди. Завдяки небайдужим громадянам, які самоорганізувалися, за дві доби, 12 та 13 травня, вдалося відремонтувати згорілу покрівлю будинку по вулиці Першотравнева», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 11 травня військові армії рф обстріляли селище Великий Бурлук. Унаслідок обстрілу поранення отримали двоє жителів селища – 16-річна дівчина та жінка 43 років.

нагадаємо також, що 4 травня комунальники та працівники «Армії відновлення» розбирали завали будівлі колишнього кінотеатру в центрі селища. 

1 та 2 травня робітники з благоустрою Великобурлуцького КВКП «Водоканал» виконували поточний ремонт зруйнованих каналізаційних колодязів зі встановленням на них нових каналізаційних люків на вулицях Паркова та Шевченка.

Більше новин Великий Бурлук  читайте на нашому сайті.