У Великому Бурлуку ремонтують будинки, пошкоджені ракетними обстрілами

10.05.2023 18:06 Великий Бурлук
Фото: Великобурлуцька територіальна громада Фото: Великобурлуцька територіальна громада

У селищі Великий Бурлук Харківської області триває відновлення житлових будинків, пошкоджених ворожими ракетними обстрілами.

Як повідомляє «Слобідський край», посилаючись на Великобурлуцьку селищну раду, 10 травня ремонтні роботи відбувались на вулиці Слобожанська, 79.

«Роботи відбуваються силами працівників з благоустрою Великобурлуцького КВКП «Водоканал». Наразі першочергово необхідно закрити пошкоджений дах житлового будинку тарпауліном (брезентом), щоб не намокало в самому приміщенні та не було подальших руйнувань», – повідомили у громаді.

Матеріали для ремонту пошкоджених через бойові дії осель мешканців Великобурлуцької громади Великобурлуцька селищна рада отримала за сприяння Харківської обласної військової адміністрації від благодійників: Міжнародного комітету Червоного Хреста та «ADRA Ukraine».

8 травня комунальники відремонтували покрівлю на ще одному багатоквартирному двоповерховому житловому будинку по вулиці Центральна в селищі Великий Бурлук, пошкоджену внаслідок бойових дій.

Нагадаємо, 4 травня комунальники та працівники «Армії відновлення» розбирали завали будівлі колишнього кінотеатру в центрі селища. 

1 та 2 травня робітники з благоустрою Великобурлуцького КВКП «Водоканал» виконували поточний ремонт зруйнованих каналізаційних колодязів зі встановленням на них нових каналізаційних люків на вулицях Паркова та Шевченка.

Нагадаємо також, що з 1 травня у селищі Великий Бурлук почала працювати система оповіщення про повітряну тривогу.

Більше новин Великий Бурлук  читайте на нашому сайті.