Великий Бурлук отримав першу партію обладнання для модернізації системи водопостачання

08.06.2023 12:52 Великий Бурлук

Селище Великий Бурлук Харківської області в рамках проєкту «Забезпечення гарантованого доступу до питної води мешканців Великобурлуцької ТГ» на початку травня отримало кабель для глибинних насосів.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Великобурлуцьку селищну раду, це перша поставка в рамках проєкту.

У березні 2023 року громада селищна рада взяла участь у Проєкті «Забезпечення гарантованого доступу до питної води мешканців Великобурлуцької ТГ» та підписала протокол про співробітництво з компанією Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE).

«Була проведена оцінка потреб Великобурлуцького КВКП «Водоканал», старостинських округів Великобурлуцької територіальної громади з питань водопостачання та водовідведення, отримані заявки та складений бюджет програми на закупку відповідних товарно-матеріальних цінностей. Фахівці донорської команди ретельно підібрали необхідне обладнання, враховуючі енергоефективність, енергозбереження та якість», - йдеться у повідомленні.

На початку червня селищна рада отримала першу поставку - кабель для глибинних насосів. Згодом до селища надійде наступне замовлене обладнання.

Нагадаємо, у Великобурлуцькій громаді Харківської області селищна рада відновила виплати одноразової матеріальної допомоги за зверненнями жителів.

раніше ми писали, що у селище Великий Бурлук 6 червня надійшла оргтехніка для поліпшення надання адмінпослуг.

Нагадаємо також, що нещодавно у Великобурлуцкій громаді знайшли російський схрон зі зброєю, яку окупанти не встигли забрати під час відступу.

Більше новин Великий Бурлук  читайте на нашому сайті.