У Вільхівській громаді почали ремонтувати дорогу – ФОТО

27.04.2021 17:30 Вільхівка
Фото: oblrada.kharkov.ua Фото: oblrada.kharkov.ua
Почався ремонт дороги до селища Елітне у Вільхівській громаді Харківської області. Всі роботи мають завершити у 2021 році.

Цьоріч капітально відремонтують найбільш зруйновану частину дороги до селища Елітне  Вільхівської громади. Як повідомив голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, дорожники відремонтують 8 кілометрів проблемної ділянки від окружної навколо Харкова до Вільхівки.

Читайте також: На завершення будівництва амбулаторії в Оскільській громаді потрібно близько 3 мільйонів гривень

–    Особисто спілкувався з місцевими жителями  під час робочих поїздок, люди скаржилися на незручності через зруйновану дорогу. На власні очі бачив, в якому стані перебувало покриття. Цього року найбільш зруйнована частина дороги буде капітально відремонтована, – наголосив голова Харківської облради Артур Товмасян. 

Наразі дорожники знімають старе покриття. Після цього перейдуть до робіт з влаштування вирівнюючого шару з щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом, та влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші.  Окрім цього, під час ремонту встановлять автопавільйони, зупинки, а також металеву бар’єрну огорожу та дорожні знаки.

Автор: Андрій Соха