Як ремонтують дорогу Вовчанськ – Землянки. Фото, Відео

25.12.2021 15:00 Вовчанськ
У Харківській області завершили ремонт дороги Вовчанськ – Землянки на ділянці в 3,9 кілометра.

Ремонтні роботи проходили на дорозі Вовчанськ – Землянки. Основні роботи проводили від села Охримівка до села Мала Вовча. Розповіли про виконані роботи в ДП "Дороги Харківщини".

У цьому році дорожники встигли відремонтувати 3,9 кілометра дороги. Також за останні роки вже реконструювали 11 кілометрів дороги, загальна протяжність якої 37,2 кілометра.

Читайте також: У Вовчанській громаді почали ремонтувати сільську дорогу. Фото

Також ремонтні роботи заплановані й на наступний рік. На даний момент підрядник займається постачанням матеріалів та підготовкую до проведення ремонту при сприятливих умовах погоди.

Зазначимо, що даний напрямок є важливим, оскільки дорога проходить від Вовчанська до державного кордону.  Крім того, автошлях Вовчанськ – Землянки сполучає близько 10 населених пунктів.

Нагадаємо, що у Чугуївському районі Харківської області закінчили ремонт мосту на дорозі Мерефа – Зміїв. Дорожники завершили поточний ремонт мосту поблизу села Височинівка Зміївської громади. Під час ремонту зробили армування і бетонування накладної плити та поклали асфальтобетонне покриття. 

Автор: Микита Гузенко