Голова Вовчанського райсуду пішла на співпрацю з російськими окупантами

12.05.2022 16:10 Вовчанськ

Сприяла створенню так званого судового органу РФ та схиляла до співпраці з окупантами – повідомлено про підозру судді у Вовчанську.

Харківська обласна прокуратура повідомила, що голові Вовчанського районного суду заочно повідомлено про підозру в держзраді. За даними слідства, суддя вступила у змову з росіянами, які окупували місто Вовчанськ.

Зрадниця провела загальні збори суддів та працівників апарату Вовчанського районного суду. Під час збору використовувала власний авторитет голови суду та схиляла присутніх співпрацювати з окупаційною адміністрацією. Крім того, вона закликала працівників апарату працювати в незаконному «судовому органі РФ».

– Під час проведення зборів голова суду також підкреслила, що від представників окупаційної влади РФ можна буде отримати грошову допомогу в сумі 10 тисяч російських рублів за здійснення правосуддя в умовах війни. Крім того, підозрювана зазначила, що російські військові готові співпрацювати та надавати допомогу у функціонуванні «судового органу РФ» та не несуть жодної загрози, – пишуть у прокуратурі.

Досудове розслідування здійснюють слідчі у місті Полтава та Управління СБУ в Харківській області.