Перед судом постане колаборант, який очолив «отдел благоустройства» в окупованому Вовчанську

24.06.2024 09:58 Вовчанськ
Колаборатна затримано / Фото: Харківська обласна прокуратура Колаборатна затримано / Фото: Харківська обласна прокуратура

У Вовчанську 44-річний чоловік, який до вторгнення очолював місцеве комунальне підприємство, пішов на співпрацю з ворогом і отримав керівну посаду.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

«Обіймаючи посаду «Волчанского отдела благоустройства города», обвинувачений нібито допомагав місцевим жителям у питаннях відновлення благоустрою, який знищила російська армія. Також він постійно був присутній на нарадах в окупаційній адміністрації. За роботу на ворога колаборант отримував заробітну плату в російських рублях», – ідеться у повідомленні.

Зараз обвинувачуваний знаходиться під вартою. Його судитимуть у Чугуївському міському суді Харківської області. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, нещодавно СБУ повідомила про підозру колаборанту, який очолював підрозділ ворожої адміністрації в окупованому селі на Харківщині.

Нагадаємо також, що за матеріалами СБУ 12 років тюрми отримав колаборант, який під час окупації Куп’янська вступив до «мвс рф».

Автор: Галина Гришко